Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Kombi cihazları, hayatı kolaylaştıran teknoloji ürünleridir ve doğalgaz kullanılan her yerde ısınma, sıcak su ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı, temizliği ve ekonomik enerji tüketimi ile kombiler, günümüzde her yerde tercih edilmektedir. Kombi servisi olarak hizmetlerimizi, bakım, onarım ve montaj işlemleri için kesintisiz olarak sunuyoruz. Müşterilerimizin, kombilerini güvenli kullanabilmesini sağlayabilmek için 7/24 uzman ekiplerimiz ile hizmet veriyoruz.

Kombi Montaj Servisi

Servisimiz, kombi seçimi, kombi montajı işlemlerinde de müşterilerine destek hizmeti vermektedir. Evler için kombi seçimi yapılırken, ısıtılacak iç alan ölçüsü ve kombi özelliklerinin bilinmesi gerekiyor. Müşterilerimizin tercih ettikleri, farklı marka ve modeldeki kombilerin montaj işlemlerini, uzman elemanlarımız hemen yapıyorlar. Montaj işlemi için doğru yerin belirlenmesi, montaj projesinin hazırlanması ve proje onayı, güvenli bir şekilde montajın yapılması işlem aşamaları elemanlarımız tarafından takip ediliyor.

Kombi Bakım Servisi

Kombi cihazları kullanılmaya başlandıktan sonra herhangi bir arıza meydana gelmese bile yıllık bakım için servis hizmetine ihtiyaç duyulacaktır. Arkom Teknik, yıllık bakım ve arıza tamir servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır.

  • Kombi montajı,
  • Kombi periyodik bakım hizmeti,
  • Kombi arıza tespiti ve tamir hizmeti,
  • Kombi de montajı,

Tüm hizmet türleri, alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Kombilerin uzun süre sorunsuz kullanılabilmesi için periyodik bakımlarının düzenli yapılması gerekiyor.

Kombi Servis Talebi

Firmamız, tüm bakım servis hizmetlerini 7/24 sunmaya çalışmaktadır. Kombilerinin periyodik bakımlarını ya da arıza tamirlerini yaptırmak isteyenler, servis çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler. Kombilerde meydana gelen bazı arıza durumları, acil müdahale gerektirebildiği için servis çağrılarının hemen değerlendiriyoruz. Müşterilerimiz, servis kaydı oluştururken, kombi marka ve model bilgileri ile sorunlar hakkında kısa bilgi verdiklerinde, daha hızlı hizmet alabileceklerdir. Çünkü ekiplerimiz, arıza türüne göre yedek parçaları temin ederek, adrese intikal edeceklerdir.

Kombi Tamir Servisi

Kombiler, uzun süre bakım yapılmadığında, petek temizliği olmadığında ya da çeşitli mekanik nedenlerden dolayı arıza yapabilmektedir. En çok görülün arıza türleri arasında, ateşleme sorunu, suyun ısınmaması, peteklerin ısınmaması, kombinin sürekli arıza uyarısı vermesi gibi sorunlar yer alabilmektedir. Kombi içerisinde zamanında temizlik yapılmadığında, oluşan is nedeniyle ateşleme sorunları yaşanabilecektir. Ateşleme sorunu olduğunda, su ısınmayacak ve ısıtma olmayacaktır. Ekiplerimiz tüm arıza türlerini hemen tespit edebiliyor, gerekli müdahaleyi yaparak sorunu çözüyorlar.

Kartla ödeme imkanı
Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ